mapa strony   |   kontakt   |

KONTAKT

Administracja Budynków Komunalnych sp. z o.o.

ul. Długa 8, 58-320 Walim

tel. (74) 845-73-24

E-mail: sekretariat@abk.walim.pl

KRS: 0000 311 827

NIP: 886-28-83-533

Nr rachunku bankowego: 59 1020 5095 0000 5902 0189 6844

Nazwa banku: PKO BANK POLSKI S.A.

Pracownicy:

Pani Małgorzata Studnicka
Administrator
e-mail: studnicka@abk.walim.pl

Pani Elżbieta Rychert
Główna Księgowa
e-mail: rychert@abk.walim.pl

Pani Małgorzata Banach
Specjalista ds. wspólnot mieszkaniowych
e-mail: banach@abk.walim.pl

Pani Paulina Kolasa
Specjalista ds. czynszów i windykacji
e-mail: kolasa@abk.walim.pl

Pani Ewa Dobek
Specjalista ds. Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: dobek@abk.walim.pl

Pani Małgorzata Nowak
Specjalista ds. księgowości
e-mail: nowak@abk.walim.pl

Pani Renata Manowska

Referent ds. Wspólnot Mieszkaniowych

e-mail: manowska@abk.walim.pl

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Marek Niełacny
Dokument z dnia: 08.05.2018
Dokument oglądany razy: 5 551
Opublikował: Administrator ABK
Publikacja dnia: 23.10.2018
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl